Presentaties WTK en Theaterklas

Dinsdag  9 juni was de afsluiting van twee mooie cursussen binnen de Montessori Academie:

De Wetenschaps- en Techniekklas
Met trots “showden” de brugklasleerlingen hun WTK-projecten, zoals een weerstation, voedingsproject, wetenschapsquiz, en wat ze hebben gedaan tijdens hun excursies naar Science center Delft en Nemo.

 

De Theaterklas
De leerlingen van de Theaterklas presenteerden hun eigen productie: “PUBERS”: een collage van korte sketches waarin het wel en wee van pubers anno 2015 naar voren kwam. 21 leerlingen speelden, dansten en zongen als echte kleinkunstenaars op het podium in de aula. Veel aankomende brugklasleerlingen zaten in het publiek wat het tot een mooie kennismaking maakte.

Voor alle aankomende brugklassers: Willen jullie volgend schooljaar ook graag meedoen met deze Montessori Academie activiteiten? Vraag dan aan je ouders om je hier in te schrijven. Er zijn nog enkele plaatsen vrij.